Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krew z oka
A na już co dr.Marciniak radziła?Poprostu go zostawić w spokoju-czy jednak coś?Czy kompresiki dobrze poradziłam?Smile)
Odpowiedz
Dzwoniłam i poradziła mi pójście do dr.Wilk Big Grin Powiedziała że to może być ciśnienie krwi albo coś innego i warto to zbadać dokładnie, i tak zaleciła kompresiki Big Grin. Byłam dzisiaj, Pani doktor dokładnie Smoczka przebadała, oczko pod specjalną lampką i z jakimś urządzeniem. Okazało się iż ma ropnia pod powieką, z infekcji (mogło mu się dostać wapno do oka z karaczana) lub coś innego+ nie powinien dostawać wit. A doustnie i mogło to nawet źle wpłynąć na nerki więc brawa dla weterynarza 'znającego' się z mojego miasta. Mamy kropelki 4 razy dziennie (jutro napiszę nazwę bo jestem poza domem), kompresiki ze świetlika lub rumianku. Dostał zastrzyk z dicortineffem żeby go nie bolało i też od środka zwalczało stan zapalny Smile Jestem mega dobrej myśli Heart
Odpowiedz
niech żyje w dobrym zdrowiu i jak najdłużej ..agamka Smile i dr Wilk Smile - teraz już tylko lepiej będzie Smile
mam nadzieję ,że mamy dr Wilk na naszej liście weterynarzy ?? Smile
Odpowiedz
Mamy!Smile)
A dziś rozmawiałam z dr.Kasią i zgodziła się na współpracę!HURASmile)
I jeszcze kilku wetów od gadówSmile)
Odpowiedz
ale patrzylam i mamytam tylko nazwy klinik i kilku dr ,ale wyraznie nie mamy Smile ze dr Wilk przyjmuje ,więc jak wiecie w której to klinice to dopiszcie Smile
huura Ewka , to teraz będziemy mogli,ale dopiero jak się tu "zakontrakują "Smile polecać porady weterynarzy Smile
Yuno jak nasz Smile smoczek ?
Odpowiedz
No właśnie jak smoczek?Co z oczkiem?
Odpowiedz
Od  4 dni nie było krwi, ostatnio byłam bardzo zalatana i nie miałam jak zaobserwować czy robią mu się bąble. Jest trochę zmulony po antybiotyku ale widać że jest poprawa Smile Przede wszystkim je ! I dowiedzieliśmy się że nie lubi robali ze skrzydłami (świerszcze, karaczany szare)  wybredny Tongue Jest ospały przez to wszystko, zazwyczaj wchodzi na nas i zasypia (foto) Blush  Je do oporu i taka teraz z niego kluska  Blush

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Pięknie i grubo wyglądaSmile)
Bardzo się cieszę że jest taka poprawa!Jeszcze trochę odczuwa i leki i moze jakiś dyskomfort w oczkach-dlatego mniej ruchliwy!
Czyli co Twoim zdaniem pomogło?Chciałabym sobie zapisać,na wypadek dgyby znowu jakiś smok to miał.
Cieszę się ze napisałaś,bo się martwiłam i nawet Cię szukałam u konkurencjiSmile)
Odpowiedz
a konkurencja Smile coś ,ktoś doradził ? muszę zajrzeć Smile
Odpowiedz
Nikt nic sensownego Aurelka nie doradził!Nawet kompresików!-a to najprostsza rada !Nie popisali się!
Yuno a co z kupką?Pojawił się mocz?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości