Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krew z oka
Ja osobiście jak byłam to zwróciłam uwagę, na spokojnie i z kulturą że wygląda to trochę źle , to dwie sprzedawczynie zajadając się lodami mało mi nie powiedziały 'spadaj nie Twoja sprawa' tylko ludzie wchodzili i usłyszałam ' tak tak zobaczymy to' po czym odprowadziły mnie wzrokiem ciskającym pioruny . Postaram się pojechać jak tylko uda mi się wcześniej z pracy wyrwać Smile Nie byłam sama, był mój chłopak który też interesuje się gadami i ma od 2 lat agame, też stwierdził że ona wygląda okropnie...jak by miała anoreksje krzywice i jakieś zaburzenia neurologiczne ( tak sądzimy po tym jak nie potrafiła liścia zjeść). Dodatkowo to przerażenie jak zobaczyła człowieka, jak by ktoś jej zrobił krzywdę albo oczekiwała nią, dopiero po kilku sec obserwacji nas zrozumiała że nic jej nie zrobimy i znowu ' dobijała pyskiem ' do listka bazylii.

Nadal karmię Smoka na przymus mięskiem z Gerberka, dzisiaj zrobił kupkę tylko że bez kwasu moczowego Huh (tej białej części w kale) mam nadzieje że to normalne ?
Odpowiedz
Poprostu straszne!
Nie można tego tak zostawić!Myślę że trzeba iść do tego biura-ten sprzedawca nie chciał mi podać nru-więc interwencja TAM coś by dała!
O tym Mikołowie to już od dawna są złe opinie-natrafiłam na temat sprzed kilku lat na tcp.KONIECZNIE muszę mieć ten nr do biura!

Jeśli chodzi o Twojego smoczka to może zdażyć się pojedyńcza kupka sama-bo np.wcześniej gdzieć zrobił białą i nie zauważyłaś.
Ale prawidłowa to jest taka podwójna.
Pić mu dajesz więc nie jest odwodniony.Ale jak się powtórzy to powiedz jutro wetowi,bo to mogą być problemy z nerkami.
A jak z krwią z oczka-narazie nic?Mam nadzieję?))
Odpowiedz
Chwilowo nic, kminiłam co zrobić żeby miał ciepło w terra a żeby go tak bezpośrednio nie raziła żarówka i ......wkręciłam żarówkę do lampki biurkowej która ma wokoło obudowę czerwoną. Ma ciepło ale go nie razi, zauważyłam że pęka mu to kiedy tylko zapale żarówkę. Biega po całym terra szczęśliwy  Blush  Heart  Dodaje zdjęcie tego jak się napompował ( co myślałam że może mieć coś z układem oddechowym, i zastanawia mnie dlaczego urosły mu te hmmm ' pućki' pod uszami ) i jego szaleństw Smile

Znowu wykrakałam ale krwii nie ma ! Nagrałam filmik ! Sorry za kolor czerwony na filmiku ale kamera nie ogarnęła  Exclamation
Tutaj jest filmik http://pl.tinypic.com/r/qmzxub/8 nie mogłam dodać w załączniku

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
to głowne biuro tego badziewia !
Zoologiczne sklepy
ul. Towarowa 2
43-100 Tychy
Tel.: 32 780 19 12
http://www.zooafryka.com

i jeszcze się "szczycą tym ,ze są ...słuchajcie ,bo nie wytrzymam "profesjonalnymi salonami zoologicznymi "
Odpowiedz
To w moim mieście ! Mogę się tam wybrać bez problemu
Odpowiedz
mam nawet właściciela tej calej sieci to
Krystian Sobik, właściciel sieci Zoo Afryka ,dla nich bo tez z tej rodziny działa w owej branży Ilona Sobik - to tylko biznes ... więc to wszystko wyjasnia , na temat różnych sklepów tej sieci jest z necie ogrom linków ,niedobrych opinii i wiele prób zainteresowania złym stanem zwierzat ,bo nie tylko gady są w ich sklepach żle traktowane , inne zwierzaczki też ,ale widze ,że żadnej poparwy nie ma Sad
Odpowiedz
Yuno-na fotkach smoczek wygląda bardzo dobrze-a ,,pućki,,za uszkami napuszona brodaSmile)
Na filmiku gorzej-widać ze go boli.
A dzwoniłaś do doktor?

Aurela dzięki-zaraz tam dzwonię!
Trzeba w takimrazie coś konkretnego zrobić!
Yuno czy jest TOZ w Tychach?
Mozesz się dowiedzieć adres i telefon?
I jeszcze-potrzebny mi tytuł najpopularniejszej gazety w Tychach i telefony do działów!Spróbujemy zainteresować prasę!
Ja jeszcze zadzwonię do Zarządu Głównego TOZ w Warszawie i opowiem co tam się dzieje!I ze TOZ wogóle nie działa bo od kilku lat te sklepy są bezkarne!
D...na stołkach posadzą i kawę piją zamiast przejść się po sklepach i zobaczyć co się dziej!
Tak się wpieniłam ze szok!!
Odpowiedz
no właśnie to samo chciałam powiedzieć o smoczku ,że na zdjęciach bardzo dobrze wygląda ,ciekawe - tak na marginesie co jemu jest dokładnie ,bo te zdjęcia robiłaś Yuno przecież teraz ,prawda? co może to być ,że tak dobrze wygląda ,a za chwilę taka zmiana ....zachodzę w głowę co to być może , a mówisz ,że pogarsza się jak zapalisz lampę grzewczą ? a może kup taką czerwoną ,nocną - na ten czas jak są te sensacje ...wiem ,że dałaś lampkę z osłonką czerwoną ,ale czy i tak nie dochodzi do niego to zwykłe światło od żarówki trochę?
Odpowiedz
Aurela ja myślę że chodzi o to,że zmniejszona jest temperatura w terra i promienie nie padają bezpośrednio na oczka i go nie grzeją-drażnią.Najwazniejsze ze jest trochę lepiej,bo nie sika krwią kilka razy dziennie,bo by go zaraz wpędziło w anemię.
Jutro Yuno idzie do weta-zobaczymy co powie.
Odpowiedz
Jutro jednak nie dam rady (praca), pojadę jakoś pod koniec tyg do Bytomia dr.Wilk, żeby mieć 100% pewność co jest nie tak.. też nie mam za bardzo jak jeździć codziennie po innych miastach, dwie wycieczki już zaliczyłam bez trafnej diagnozy. Dzwoniłam do tej dr.Marty i podejrzewa że to może być albo ciśnienie krwii albo coś z nerkami.
Dokładnie, żarówka nie świeci bezpośrednio Smokowi na oczy, a i tak bardzo nagrzewa terra tam lampka Smile Mam wrażenie że jak mu krew z tego oka nie wypływa to ma je bardziej spuchnięte od góry Huh Zobaczymy jak jutro będzie się zachowywał.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości