Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gamcia po usg
Niestety u nas kiepskie wieści ,bo wczorajsze badania kuponika wykazały ,że Feluś owsiki zarobił Sad Kurczę, mam go do roku i nigdy ani pół robala nie miał a tu takie coś...
Dzisiaj byłam z nim u veta - dostał do pysia lekarstwo ,za 10 dni powtórka i ponowne badania...oby lek wytłukł to dziadostwo...co ciekawe ,gdyby nie te badania to w ogóle nie kapnęłabym się, że coś jest z smoczkiem nie tak ,bo apetyt ma za trzech , jest aktywny, wszędzie go pełno, z wagi nie spadł a tu taki zonk :/
oczywiście wyciepnęłam pacjenta do przejściowego terra,siedzi bidok na ręcznikach i patrzy na mnie z wyrzutem...
"Zakażoną "chałupę wyszorowałam wodą z octem, poprawiłam myjką parową i teraz się wietrzy...w całej chałupie wali octem jak licho no ale trudno :p pośmierdzi i przestanie - grunt,żeby wytłuc paskudę...Vetka mi poradziła , żeby terra domestosem potraktować ,ale trochę się tego boję , bo to jednak toksyczny środek jest...
Odpowiedz
Ten Domestos też bym podarowała, to jednak bardzo silnie żrący środek. Do tej pory wszyscy stosowali wodę z octem lub/i myjki parowe to chyba nie potrzeba aż tak radykalnego środka
Odpowiedz
No właśnie - też sobie raczej odpuszczę domestos - zwłaszcza ,że Feluś nie załatwia się w terra...ocet chyba już zrobił swoje Wink
Odpowiedz
Owsiki to nie koniec świata-nie to co kokcydia.
Jak umyłaś wodą z octem i potem parówka to w zupełnosci wystarczy.
Ale to przejściowe w którym jest Feluś to wiesz że trzeba codziennie myć itd-czyli kwarantanna?
Napewno wiesz ale nie mogę się powstrzymaćSmile)
Feluś w dobrej formie to nic mu nie będzie.
Po lekach moze stracić apetyt lub się gorzej czuć-to napisz-może trzeba będzie podkarmić gerberkiem.
Odpowiedz
Gamcia od wtorku znowu drapie i chce wychodzić z terra...A broda czarna od rana i pobudka ok.5-ej rano.
Czyżby znowu produkcja jajeczek?
Narazie się nie martwię bo ma apetyt.
Za to dziś było kiwanie główką i nic nie zjadła.Jak jutro zacznie kopać to się chyba załamię.
Odpowiedz
Od 3-ch dni Gamcia nie chce jeść.Dziś próbowałam dać gerberka-to zjadła 1ml.
Boję się że zacznie kopać i wszystko od początku się zacznie...
Do grobu mnie wpędzi ta moja królewna!
Odpowiedz
Oby nie, bo brakowało by mi Ciebie a forum Wink Może Gamcia pokopie i znów jej przejdzie
Odpowiedz
Dzięki kochana za dobre słowo Smile
Mam taką nadzieję że jednak przejdzie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Mam nadzieję , że to przejściowy foch i Gamcia znów będzie wsuwać jak należy :*
Odpowiedz
Wczoraj zjadła 2 ml gerberka z odrobiną wapnia.Na 2 raty-ale zjadła.
Dziś była kupka i od rana bieganie...
Przez chwilę to się wystraszyłam,bo myślałam że zaczęła kopać-ale nie,chciała wyjść.No zobaczymy co dalej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości