Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak apetytu, brak kału, mało ruchliwa.
Grzeczny smoczekSmile)
Jeśli chodzi o motylki od moli-to jaknajbardziej można dawać do jedzenia,tylko nie są tak wartościowe jak larwy.ale za to dużo zabawy dla smoka jak za nimi pobiegaSmile)
Odpowiedz
no spodziewałem się kału w drodze do weta, bardziej bym się spodziewał kału w drodze do domu po dostaniu leku, bo tak ostatnio zrobił ale przynajmniej mam z głowy i kupka oddana do badania, teraz dostał 2 dawkę leku. Przed chwilą dokonałem dezynfekcji terrarium, wszystko wyjąłem, umyłem terra gorącą wodą z octem, spłukałem i wszystko wytarłem, miseczki, kamienie, wszystko umyte, świeże ręczniki jako podłoże Tongue
Odpowiedz
Super sobie radzisz i robisz wszystko tak jak trzeba -jestem pod wrażeniem Smile)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Swoją wiedzę zawdzięczam Wam i tej stronce, na której się dowiedziałem tych wszystkich rzeczy Tongue
Odpowiedz
Po to jest nasza stronkaSmile)))
Odpowiedz
Dawno tutaj nic nie pisałem, jak wygląda sytuacja z moim smokiem, który nie chciał nic jeść. Otóż przez ostatnie dni jest bardzo żywy, robi spustoszenie w swoim terra, wodę wylewa z miski, wchodzi wszędzie, na drewno, kamienie, a najlepsze jest to, że jak widzę jak podchodzi do szyby to mu ją otwieram, wychodzi sam z terra i lata mi po pokoju, ostatnio zrobił kupę na firankę, która jest długa i leży na panelach Smile I co najważniejsze sam już je, nie podaję mu jedzenia na przymus, nie karmie codziennie tylko co 3-4 dni, wrzucam mu szarańczę do terra i poluję na nią jak głupi, chyba mu zasmakował ten pokarm, tak samo z drewno jadem , też sam za poluje na niego. Kąpałem go w sodiazocie, zostało mi jeszcze na 4 kąpiele w razie czego. Smile Pozdrawiam
Odpowiedz
Super wiadomość, cieszę się razem z Tobą i fajnie że napisałeś Smile)
Taka mega aktywność może świadczyć o tym, że włączyły mu się hormony Smile)

Odpowiedz
A dziś jeszcze coś nowego zrobił, przygotowałem mu kąpiel w sodiazocie, posiedział chwilę, kupkę zrobił i co ja patrzę a on wskoczył na krawędź miski i śmiga znów po pokoju. Mam smoczka od października i nigdy takiego czegoś nie zrobił, że wyskoczył podczas kąpieli Smile
Odpowiedz
Smoczki maja różne pomysły, jeszcze nie raz Cie zaskoczy Big Grin
Odpowiedz
Właśnie Smile)Jest zdrowy, dobrze się czuje to i więcej energii i bardzo dobrze Smile)
Tylko trzeba mieć na niego oko cały czas Smile)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości