Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dżdżownice i ogorek
hej, roznie pisza na roznych forach, ale wlasnie wrocilem z ryb i zostaly mi dzdzownice, myslice ze stefam moze je zjesc?
aa i jeszcze zdanie o ogorkach, oststsnio zauwazylem ze stefan bardzo je lub, oczywiscie pokrojone w cieniutkie plasteki SmileSmile to takie info dla tych co szukaja jakis smaczkow dla agamySmile
Odpowiedz
Moje smoki jedzą dżdżownice jeśli akurat jakaś złapię i nic im nie jest więc raczej mogą je zjadać. Z drugiej strony, co w nich dobrego, ziemia ? Wink
Odpowiedz
Co do dżdżownic to nie wiem, a jeśli chodzi o ogórek to jest w nim dużo wody i świetnie nawadnia. Teraz są one - znaczy ogórki - dobre, bo tzw. gruntowe. Natomiast później, te ze szklarni to radzę uważać, bo mogą być bardzo pryskane.
Moja Gamcia ciężko chorowała po zjedzeniu zimą takiego ogórka.
Odpowiedz
w dżdżownicach to jest głównie dobre Smile ,że mają mnóstwo wilgoci Smile
więc jak najbardziej - jak chce niech je , byle tylko były one "ukopane" z dobrej ziemi ,a nie ze sklepu wędkarskiego , tych absolutnie nie wolno dawać jaszczurkom ,
na naszym savforum ,czyli warankowym właśnie dżdżownice proponuje się dla zaniedbanych , odwodnionych waranków ,są lekkostrawne i mają w sobie ponad 80% wody Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości