Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stefan zjadł jajko przepiórcze...
Kurczę nie wierzyłam że wciągnie. Ale dał rade a ma ok 40 cm. Nawet chciałam pomóc ale mąż mówi zostaw poradzi sobie. Jak zjadł to szukał następnego Big Grin Oczywiście umyte a dokładniej wyparzone.
Odpowiedz
Bacha Stefan to.....Bo sorki nie pamiętam....

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Stefan to waran stepowy Smile
jaki dzielny Smile
Bacha , daj zdjęcia , napisz jak długo go macie i w ogóle co wyprawiaSmile
Odpowiedz
Ja też proszę o fotkę i więcej info o Stefanku! Smile)

Odpowiedz
Męczyłam już męża coby zrzucił z telefonu ale chyba za mało. Stefana mamy rok z maleńkim haczkiem. Rośnie zdrowo ale dla mnie cały czas jest maleńki Smile Uwielbia karaczany a ja uwielbiam patrzeć na jego fitnes (czyt. biegi za karaczanami). Leniwiec poza tym z niego wielki choć jak coś się dzieje koło tera to się interesuje. Jeszcze nie do końca oswojony ale pomału. Karmię go z ręki serduszkami i żołądkami ale niezbyt często. Na razie w terra ma kuwetę z mokrą ziemią, basenik, korę i oczywiście żarówy grzewczą i ufałkę.
Odpowiedz
Dobrze że karmisz przede wszystkim owadami, bo to owadozerca, a troszkę mięska to dodatek.
Piszesz że jeszcze nie całkiem oswojony -bo? Za mało czasu z nim spedzacie czy poprostu więcej siedzi w terra niż z człowiekiem? Smile)
Bo waranki to takie przylepy, jak polubią i zaufają to chętnie przebywają z człowiekiem Smile)

Odpowiedz
Widocznie trafił mi się mniej towarzyski osobnik więc daję mu czas. Właśnie przed chwilką karmiłam podrobami. Pięknie wcina z ręki i nie kojarzy jej z jedzonkiem. Słodziak. A juro poćwiczy fitnes Big Grin
Odpowiedz
Tak trzeba mu dać tyle czasu ile potrzebuje śliczny smoczek Smile)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości