Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
#1
1. Rejestracja i użytkowanie forum jest i będzie bezpłatne.
2. Osoby poniżej 15 roku życia powinny posiadać zgodę rodziców na korzystanie z tego serwisu.
3. Moderatorzy ani Administratorzy nie udzielają informacji na temat profili użytkowników - w tym adresów IP, osobom trzecim z wyłączeniem organów ścigania.
4. Na forum staramy się udzielać rzetelnych i sprawdzonych rad. Nie wstyd się przyznać że ktoś czegoś nie wie.
5. Nie dokonujemy reklamy bezpośredniej punktów handlowych - podawanie danych firm jest dozwolone pod warunkiem merytorycznej wartości dla danego tematu.
6. Nie przeklinamy, nie obrażamy innych osób , zwracamy uwagę na pisanie poprawną polszczyzną ,gramatyka i ortografia pozwala zrozumieć czyjś post . To forum nie jest miejscem również na rozmowy na temat religii, rasy, wyznania czy też tożsamości seksualnej/
7. Od zgłaszania swoich sugestii i pomysłów jest odpowiedni dział.
8. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać dany problem.
9. W szczególnych wypadkach moderator bądź administrator ma prawo zabronić korzystania z forum(BAN). Moderatorzy lub administratorzy mają prawo do kontrolowania , modyfikowania, a nawet do usuwania wypowiedzi,które nie spełniają warunków określonych w niniejszym regulaminie ,zaś w szczególnych wypadkach mają też prawo zabronić użytkownikowi korzystania z forum(BAN)
10. Załoga forum nie bierze odpowiedzialności za porady udzielone przez użytkowników - jednakże dokładamy wszelkich starań by je weryfikować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości