Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chora agama brodata
Gdyby jednak agamka miała owsiki to leczenie trwa o wiele dłużej ,zresztą przy wszystkich pasożytach składających jajka zakłada się 3krotne użycie środka zabijającego dorosłą formę ,bo na jaja to nie działa ,więc trzeba podawać lek kolejne razy ,aż wyklują się larwy z tych jaj ,trzeci raz jest po prostu dla pewności ,że wszystkie padły
Odpowiedz
Sandra jak smoczek?Napisz coś,ok?Smile)
Odpowiedz
Nadal bez zmian siedzi wygrzewa się, troszkę sie porusza, ale nadal brak apetytu Sad Teoretycznie jak się na ją spojrzy to wygląda ok, jakby była zdrowa
Odpowiedz
Brakiem apetytu narazie się nie martw-tak jest często u bardzo chorych smoków.Lepiej oddycha?Robisz kąpiele i dajesz kisielek?
Odpowiedz
tak,lepiej oddycha,kąpiele robie codziennie, kisielek 2 razy dziennie i rano inhalacja. Niestety nadal się nie wypróżniła
Odpowiedz
To już ponad tydzień?
Jutro zadzwonię do dr.Marciniak i dopytam.
Bo z jednej strony jak je tylko gerberka to on się prawie cały wchłania!A z 2-ej strony to powinna robić kupki zeby zeby wydalać część pasożytów.
Hmm-smoczek ma 7 miesiecy i 35 cm dł.Więc spróbuj kupić mrożone mysie oseski -takie bez siersci i jak najmniejsze.Daj koniecznie-też jest to jedzonko lekkostrawne i bardzo odżywcze!No i po tym będzie kupka napewno.
Trzeba rozmrozić pod ciepłą wodą i jak trzeba to jeszcze ogrzać,zeby nie dać zimnego.
Ja daję Gamci jak ma hormony-bo wtedy nie chce jeść nawet 2 tyg.
A mnie nerwy puszczają ze głoduje.
Odpowiedz
A te oseski to zmielić czy podać w całości?
Odpowiedz
W całości-na przymus.Chyba że zje sama.
Odpowiedz
sama jeść nie chce oczywiście, to mam na siłe wkładać jej do pyszczka?
Odpowiedz
Tak niestety-dasz radę?
Ja daję Gamci jak ma hormony,bo wtedy nie chce jeść nawet przez 3 tyg.a mnie puszczają nerwy że głoduje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości