Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłoże dla pytona królewskiego
Cześć poradzi mi ktoś jakie podłoże będzie najlepsze dla pytona królewskiego???Ja myślę żeby dać aspen snake Bedding (ew.Thierwol) i dodatkowo pojemnik z pokrojoną gąbka i woda(jako wilgotna kryjówka)
Odpowiedz
W zasadzie sam już odpowiedziałeś sobie na pytanie Smile
Zarówno aspen jak i tierwohl (przy czym tierwohl super jest dużo lepszy od zwykłego). Oba podłoża dobrze się sprawdzają. Poza nimi jeszcze lignocel. Jeśli kupujesz malucha to na okres pierwszych 2-4 tygodni dobrze byłoby trzymać węża na ręcznikach papierowych żeby mieć kontrolę nad tym czy na pewno się wypróżnia i jeśli tak to profilaktycznie oddać kał na badanie parazytologiczne. Jest to praktyka, o której wiele osób zapomina, a czasem baaaardzo ułatwia życie. Szczególnie jak w domu jest więcej gadów. Pozdrawiam
Odpowiedz
Trzymam moje węże na ręcznikach i jest ok. Nie muszę mieć wystroju bo jak miałam to za każdym razem prawie były pasożyty i się męczyły moje wężownice. Wolę mniej atrakcyjnie a zdrowiej dla nich. Piszę moje choć to gadziny mojej Gadziny (czyt. męża). Fakt sprzątanie łatwiejsze na ręcznikach.
Odpowiedz
Ja zawsze uważam że lepiej zdrowiej niż ładniej Smile)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości