Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta waranów stepowych , czym karmić jak często ?
ale ...jaja Smile , trochę żartobliwie , czy ona nie miała czasem usg wcześniej ?
Odpowiedz
Juz 12 jaj. Usg nie miala nigdy.
Odpowiedz
Ciekawe jest tez to ze kilka jaj złożyła do gniazda a reszte bez składu i ładu po całym terrarium.
Odpowiedz
A poza tym jak się zachowuje?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
to teraz jaśniejsze dla mnie są jej problemy z wypróżnianiem ,
dlaczego składała jaja gdzie indziej ? po prostu nie ma warunków zbliżonych do naturalnych , a samice potrzebują trochę innych warunków ,niż samce .
Tutaj natura "zrobiła " swoje , zdarza się , znam kilka takich przypadków w Pl , kiedy samica warana stepowego składała niezapłodnione jaja , tak dzieje się też u wielu gatunków jaszczurek , wiemy o tym choćby z problemów z agamami ,
najważniejszy teraz wapń będzie , czy ona chce coś jeść ?
Odpowiedz
Zachowuje sie dosc normalnie. Sypanego wapnia nie chce jesc na posilkach. Podaje jej jaja przepiorcze i w plynie witaminy. Teraz już około 20 jaj naliczyłem. Trzeci dzień juz składa.
Odpowiedz
Żeby tylko wszystkie złożyła...Trzymam kciukiSmile)
Odpowiedz
i to jest najlepszy dowód na to ze gady są fałszywe. Wzięli warana a potem sie okazało ze to waranica
Odpowiedz
blablabla Tongue
fałszywi są ludzie , którzy twierdzą ,że płeć warana ustalą Smile
Odpowiedz
Oj tu muszę zaprotestować. Nikt Nam nie mówił jakiej płci jest waran Smile Sami przyjęliśmy, że będzie to Rapcio Smile A mnie kiedyś wydawało się, że widziałem jego "klejnoty"(wiem jak się fachowo nazywają).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości