Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygarnięta chora agamka - problemy

Nic dodać nic ująć Smile apetyt dziś dopisuje! Heart  
Odpowiedz
Biedactwo,widać jak słaba bo aż boczki chodzą z wysiłku!
Ma apetyt -to dobrze!Ale myślę Misiu że trzeba dawać jej mniejsze owady-bedą miększe i będzie jej łatwiej pogryżć.
Łapeczka poprostu strasznie wygięta...
A nóżki chudziutkie...Misiu gdyby nie Ty to nie wiadomo jakby z nią było!
Odpowiedz
dawałam jej wylęg przez dwa dni to ledwo łapała bo małe to i szybkie, nie ruszających się nie jada Smile ale z tymi sobie świetnie radzi bo to są turki a nie dubie, mięciutkie. Dubia tam łaziła nie ruszona Smile dziś zjadła ich chyba z 12.

Damy jej trochę czasu i na pewno trochę ciałka nabierze Smile
Odpowiedz
No tak-masz rację Misiu-sama wiesz lepiej nie muszę Ci mówićSmile)
Czasem jestem nadgorliwa!
Odpowiedz
Nie martw się, lepiej huhać na zimne niż się poparzyć Wink
Naprawdę, gdybym widziała,że ma problem z tymi wybierałabym tylko te najmniejsze ale świetnie sobie radzi i dziś nie nadążałam z nakładaniem Smile
Odpowiedz
najważniejsze - co kolejny raz podkreślam Smile ta jej chęć do życia , ma doskonałe warunki i na pewno odzyska siły ,a łapeczki się znacznie poprawią bidulce .
Odpowiedz
Maryśka nabiera kolorków Smile Ta okropna plama wyleczona, apetyt jest, troszkę częściej zaczęła się poruszać no i odzyskała swoją piękną barwę.
[Obrazek: RBmKgO.jpg]
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
https://www.facebook.com/misia1/posts/10200370101291509?pnref=story

Dziś uznałam,że pora na pierwszą kąpiel więc czemu by nie skorzystać i nie urządzić spotkania na neutralnym gruncie Smile
O dziwo Maryśka była bardziej entuzjastycznie nastawiona niż Ludwik Big Grin
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
Ale jej wyszły piękne kolory ! Widać nadal, że życie jej nie rozpieszczało, ale teraz nie ma wyjścia - musi zdrowieć.
Odpowiedz
z Miśką odżyje , a właśnie ,Miśka , czy zapisałaś może nazwę tego smarowidła na plamę pod oczkiem ? może by się to nam ,ale oby nie przydało na przyszłość ,a Maryśka poprawa wyrażna Smile - niech zdrowiej malusia !
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości