Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygarnięta chora agamka - problemy
w ogóle jak glodzona byla to kupka pewnie rzadko sie robiła Smile , ale jak u Ciebie jadła i - mam nadzieję ,że zaczopowania nie ma to w ciągu 2,3 dni powinna zrobić kupkę ,znaczy może od dziś te dni liczyć , bo u Ciebie to ze 2 dni jest ,prawda? a ona jeszcze taka słaba . jak myślisz Ewka , 5 dni to nie będzie za krótko ani za dlugo ,nie ?
Odpowiedz
Aurelka myślę ze nie bedzie za długo.Misia na wszelki wypadek dobrze by było dać Marysi do picia kisielek!Napewno dobrze jej zrobi-a przy okazji na kupkę wpłynie.
A jak biedactwo dziś?Napisz dokładnie jak się zachowywała i wyglądała,ok?Smile)
Odpowiedz
dostała witaminy APL mulivitamin exotica - zalecana w stanach chorobowych i po złożeniu jaj. Chętnie wypiła podane z wodą zlizała sobie z noska. jest u mnie 48 h. zjadała po 2-3-4 karaczanki <małe, ok. 0,5 cm> chętnie zjadła, doczołgała się do wyspy i dalej spać. Chociaż spała krócej niż wczoraj. Leki na oczko na jutro odłożone bo akurat jak przyjechałam wet była na dyżurze w schronisku i jej nie zastałam a ma cos dla mnie uszykowane. Wygląda lepiej niz wczoraj i częściej otwiera oczka.
Odpowiedz
Taki wzmacniający preparat dostała!
Tak mi jej żal...Doczołgała się..to nie ma sił biedactwo!
Ale będzie Misiu coraz lepiejSmile)
Te kropelki to na tę pleśń koło oczka?Koniecznie wypytaj dokładnie co to i od czego-zeby wiadomo było dla potomnościSmile)
Ok?Smile)
Odpowiedz
te kropelki na wzmocnienie ogólne organizmu. na pleśń koło oczka płyn dezynfekujący dla zwierząt ale nazwy nie znam bo lekarka dała mi trochę w strzykawce.
Odpowiedz
Misiu pisz codziennie jak mała sobie radzi,ok?Smile)
Odpowiedz
Dziś już zjadła trochę więcej i troszkę się ruszała Smile Kupka była (przed chwilą) więc czopa nie ma ale kiepski czas sobie wybrała bo przez weekend do badania nie oddam, więc czekanie na następną Smile Pani wet stwierdziła,że można ją mimo wszystko odrobaczyć bo przecież taka zaniedbana to nie wiadomo co w niej siedzi i podałam dzis bez najmniejszego problemu lek.
Witaminki ładnie wypija, ogólnie wygląda marnie ale wydaje mi się,że lepiej się czuje.
Odpowiedz
wiadomo ,że trochę czasu minie ,zanim się to wszystko polepszy , najważniejsze , że je ,że kupka jest Smile
Odpowiedz
Aż mi ciśnienie skoczyło jak zobaczyłam zdjęcia. Straszna bieda z niej - cudownie, że je i ma chęć do życia. Będzie jej u Ciebie jak w raju i zapomni o koszmarnym dzieciństwie. Tylko jeszcze trochę czasu. Też czekam na relację z odzyskiwania zdrowia.
Odpowiedz
Wszyscy cieszymy się z każdej dobrej wiadomosci!Dziewczynka odżywa i bedzie zdrowa!Jeszcze zobaczymy jaka z niej klucha-tak jak z gekonek JagusiSmile)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości