Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak apetytu
Drewnojadow nie daje, tylko maczniki jak już.
Wielkim szaranczom też nie?? One takie duże głowy mają, szkoda mi ich, takie ładne :-)
Odpowiedz
Nie szarańcza nic nie zrobi agamie Smile
Odpowiedz
Naster-a Maurysia nie chce jeść świerszczy i karaczanów?
Odpowiedz
Swierszcze chce ale mi szybko padają , zamówiłam jej różne robale, bo maczniki i karaczany małe jej się znudziły. Całe szczęście, że chce jeść co innego.
Odpowiedz
Naster jak zapewnisz swierszczom warunki to nie będą padać. Ja też tak kiedyś miałam że padały i to bardzo. Ale jak zaczęłam o nie dbać to żyły. Przeczytaj u nas na stronie o karmowce no i zawsze możesz dopytać Wink)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wiem właśnie, muszę coś wymyślec, żeby miały dzień - noc. Szarancze trzymam w terrarium w dzień
Odpowiedz
Świerszczom trzeba zapewnić dobre warunki-jedzenie i koniecznie wodę.Nie moją też być bardzo stłoczone.
Ja setkę swierszczy rozdzielałam na 2 pojemniczki-większe niż ten w którym były przysłane.
Na dno płatki owsiane lub otręby-zależy co miałam.No i dawałam pokarm dla rybek i najczęściej pokrojoną marchewkę.Codziennie psikałam wodą po ściankach żeby miały wodę do picia no i żeby nie miały trochę wilgoci.
Jak narobiły dużo kupek-to wszystko zmieniałam,tak przeważnie co 3-ci dzień.
Przestały padaćSmile)
Odpowiedz
to ja mam inaczej, na dno płatki owsiane plus do tego wysoki pojemnik z mokrym torfem - jako poidełko dużo wytłoczek, jak są to daje mlecze jak nie cienko pokrojona marchewka ułożona na wytłoczkach, bo jak się da na płatki to pleśnieje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości