Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROŚLINY jako uzupełnienie diety jaszczurek
#31
Na forum:
http://www.terrarium.pl/topic/296730-spis-roslin-jadalnych-dieta-zimowa/

Kto to dopisał nie wnikam, w kiełkach lucerny są toksyny które mogą zaszkodzić, czy szkodzą gadom nie wiem, nie podawałam i nie będę podawać, ale jak ktoś chce może podawać jego wybór.
Odpowiedz
#32
to inny tekst, pisany właśnie przez tego barana Big Grin, który zmieniał również wpisy na lzcpl, ale tutaj jest tekst, uaktualniałem go już w 2006 r. Wink co jest poświadczone na końcu Wink oto link

http://www.legwanzielony.com/index.php?page=zywienie

myślę, że można to wykorzystać w żywieniu agam, były również zdjęcia, ale nie wiem czy komp w pracy mi nie otwiera czy ktoś te zdjęcia usunął, bo niestety Nook dał możliwość edycji jakiemuś baranowi, niekoniecznie mającemu pojęcie o chowie legwanów zielonych, ale trudno, nie jestem w stanie wszystkiego tam poprawić a poza tym skończyłem przygodę z tcp, więc nie będę tego robił charytatywnie. Oprócz zdjęć (choć tego nie wiem, bo jestem w pracy), tekst o żywieniu nie został zmieniony.
Odpowiedz
#33
Jak szukałam info na temat warana, to przeczytam właśnie na tcp jak jakiś debil napisał,że jako podłoże może być PAPIER!!!
Tylko ze względów estetycznych radzi inne! No ludzie....A potem zdziwienie i rozpacz że waranek pada....

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#34
Trzymamy się tematu diety roślinnej Big Grin, pamiętasz Ewcia? Wink
Odpowiedz
#35
Dokładnie temat był o diecie roślinnej a nie o tym kto dodał info o toksycznosci kielkow. W kielkach są toksyny i to jest fakt.
Odpowiedz
#36
Tak, to fakt, pytanie tylko czy szkodzą one gadom Smile. Poza tym toksyczność kiełków jest ściśle związana z dietą, więc jest to związane z tematem.
Odpowiedz
#37
Warto było by się tego dowiedziwc, ale jak coś to są sprawdzone zamienniki Wink

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości