Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROŚLINY jako uzupełnienie diety jaszczurek
Na forum:
http://www.terrarium.pl/topic/296730-spis-roslin-jadalnych-dieta-zimowa/

Kto to dopisał nie wnikam, w kiełkach lucerny są toksyny które mogą zaszkodzić, czy szkodzą gadom nie wiem, nie podawałam i nie będę podawać, ale jak ktoś chce może podawać jego wybór.
Odpowiedz
to inny tekst, pisany właśnie przez tego barana Big Grin, który zmieniał również wpisy na lzcpl, ale tutaj jest tekst, uaktualniałem go już w 2006 r. Wink co jest poświadczone na końcu Wink oto link

http://www.legwanzielony.com/index.php?page=zywienie

myślę, że można to wykorzystać w żywieniu agam, były również zdjęcia, ale nie wiem czy komp w pracy mi nie otwiera czy ktoś te zdjęcia usunął, bo niestety Nook dał możliwość edycji jakiemuś baranowi, niekoniecznie mającemu pojęcie o chowie legwanów zielonych, ale trudno, nie jestem w stanie wszystkiego tam poprawić a poza tym skończyłem przygodę z tcp, więc nie będę tego robił charytatywnie. Oprócz zdjęć (choć tego nie wiem, bo jestem w pracy), tekst o żywieniu nie został zmieniony.
Odpowiedz
Jak szukałam info na temat warana, to przeczytam właśnie na tcp jak jakiś debil napisał,że jako podłoże może być PAPIER!!!
Tylko ze względów estetycznych radzi inne! No ludzie....A potem zdziwienie i rozpacz że waranek pada....

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Trzymamy się tematu diety roślinnej Big Grin, pamiętasz Ewcia? Wink
Odpowiedz
Dokładnie temat był o diecie roślinnej a nie o tym kto dodał info o toksycznosci kielkow. W kielkach są toksyny i to jest fakt.
Odpowiedz
Tak, to fakt, pytanie tylko czy szkodzą one gadom Smile. Poza tym toksyczność kiełków jest ściśle związana z dietą, więc jest to związane z tematem.
Odpowiedz
Warto było by się tego dowiedziwc, ale jak coś to są sprawdzone zamienniki Wink

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości