Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka
Tak pewnie że zawioze tylko że gordon od wczoraj nie robił kupki mam nadzieje że zrobi jutro i jade z nią a kisiel musiałem podać mu wraz z roślinami bo inaczej nie chciał go zjeść.

A jeżeli chodzi o pożywienie to gordon teraz dostaje troszke mniejsze świerszcze ale cały czas w podobnej ilości
Odpowiedz
Hmm,a jak podajesz kisielek?Bo on powinien być tak rzadki ,prawie jak woda i powinien go pić i to jak najczęściej,żeby wypłukać piasek.
A wet nie dawał zadnych rad?
Na kupkę dobre są ciepłe kąpiele-robisz?
Odpowiedz
Kisiel był dość rzadki poprostu zamoczyłem w nim bazylie tak z 5 lisci i gordon zjadł z smakiem. Gordon zrobił kupke i jade jutro z nią do badania Smile
Odpowiedz
Opisuj nam każdą kupkę bo to ważneSmile)
To czekam co wet o niej powie.A Twoim zdaniem był w niej piasek?
Odpowiedz
A wieć gordon ma pasożyty lekarz przepisał mi lekarstwo ten pasożyt to kothezja nie chce źle powiedzieć choć pewnie to zrobiłem, lekarstwo lepiej trzymać w lodówce czy nie? A dawkowani to 3ml co 7 dni dostałem 3 porcje. Gdzie mam je trzymać?
Odpowiedz
Większość lekarstw trzyma się w lodówce, ale nie wszystkie. Jaka jest nazwa tego leku? Na opakowaniu nie pisze jak przechowywać?
Odpowiedz
Nic nie pisze dostałem 3 porcje w strzykawkach w poniedziałek zadzwonie i zapytam sie jeszcze weterynarza ale z gordonem juz wszystko jest dobrze Smile Big Grin
Odpowiedz
Jeśli nie znasz nazwy to lepiej trzymaj lek w lodówce. Dobrze,że smoczysko lepiej się czuje Big Grin

Zaciekawiła mnie nazwa tego pasożyta, bo nigdy o takim nie słyszałam. Nie mogę go znaleźć na necie, a może to były kokcydia?
Odpowiedz
Też myślę że to kokcydia! To paskudny pasożyt i trzeba robić porządną kwarantanne! Kokcydia poza organizmem agamy może w trudnych warunkach przeżyć nawet 2 lata. Przeczytaj w dziale PORADY o kwarantannie i bardzo radzę zrób jak jest to opisane.
Odpowiedz
Tak to była kokcydia poprostu źle napisałem tak jak myślałem Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości