Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka
A wiec jutro jade z Gordonem do weterynarza tylko tym razem z kałem, Mam jeszcze takie pytanie moge przechowywać kał w lodówce przez jeden dzień bo boje sie że bedzie znów tak samo że gordon zrobi kupe jak wet już bedzie zamkniety :< Big Grin

Gordona karmię świerszczami domowymi na ten moment od 10 do 12 co dwa dni
Odpowiedz
Kupkę lepiej przechować w temperaturze pokojowej , nie w lodówce
Odpowiedz
Ale moge ja np zebrać dziś a do weta z kupką pojechać dopiero jutro tak?
Odpowiedz
Tak, możesz
Odpowiedz
Do tego co napisała Reksia dodam że ,,termin ważności ,,kupki to ok.36 godzin,potem mogą pasożyty nie wyjść.A nie można przechowywać w lodówce z tego samego powodu.
Odpowiedz
Byłem dziś z gordonem u weterynarza okazał sie że gordon waży 350 g a nie tak jak mówiłem wcześniej, Weterynarz powiedział że Gordon to okaz zdrowia jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny miał wszystkie pazury, wszystkie zęby i tak dalej. Lecz kał który oddałem do badania był zły weterynarz powiedział że było Mało kału w kale. ale wieć z kałem jade jeszcze raz w środe
Odpowiedz
Noo, waga fajna Smile A co z ta kupka, za mała próbka ?
Odpowiedz
W kupie znajdował sie piasek bazylia oraz jakieś części świerszczy. Wet dosłownie powiedział cytuje "Zbyt mało kupy w kupie"

Gordon zaraz po powrócie z wet zrobił kupe i jest w niej widoczna krew Sad
Odpowiedz
Może ta krew to właśnie z piasku? Ja bym wyrzuciła cały piasek i tylko ręczniki na spód. Na podrażnione jelita najlepszy będzie kisielek Ewci, trochę osłoni i na pewno nie zaszkodzi. Tak myślę, że Gordon wyjada piasek, to może mu brakuje jakiś witamin albo minerałów, bo to jest najczęstszy powód takiego zachowania. Witaminy i wapń dostaje jak powinien, tak ?
Odpowiedz
Tak daje mu wataminy i wapń co 3 dni, Co to jest kisielek Ewci?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości