Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gamcia po usg
Byłyśmy na usg i Gamcia wybadana na wszystkie strony,usg robione bardzo długo i dokładnie.
Są dwie niespodzianki:
wątroba zdrowa-nie ma guzków!Bardzo się cieszę,bo bałam się że to nowotwór...
Prawdopodobnie to były stany zapalne lub coś w rodzaju nacieków-tak to zrozumiałam.Zostały tylko ślady po leczeniu w postaci zwłóknień.W dalszym ciągu kąpiele w Sodiazot (kupiłam)i ostropest do jedzonka.
Niespodzianka druga to kule żółtkowe-a więc jajeczka....
A przecież Gamcia wysterylizowana...
Nie wiadomo jak to się mogło stać-doktor powiedziała że chyba 3-ci jajowód...
Tak wogóle to Gamcia po operacji każdego roku miała tzw.hormony i to dwa razy w roku.Nawet się śmiałam że hormony są w głowie!
A ostatnie 3 dni znowu-drapanie w terra i potem bieganie po pokoju z czarną brodą.Nawet wrzuciłam taką fotkę na fb że Gamcia wkurzona i broda czarna.
No zobaczymy.Narazie ma się odżywiać i codziennie wapń a za 2 tyg kontrolne usg.
Z moją królewną to nie moze być normalnie tylko jakieś ekscesy wyprawiaSmile)
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość, cieszę się , że Gamcia wróciła już do zdrowia!Smile Widać, Pańcia potrafi robić cuda, a może masz ręce, które leczą ? Wink
Zastanawiają mnie te jajeczka u wysterylizowanej agamki, jak to możliwe? Myślałam, że sterylizacja jest raz i po sprawie, a tu taka niespodzianka.
Teraz zaczynam się bać, bo dwa tygodnie temu wysterylizowałam kotkę, a co jeśli i ona jeszcze będzie miała kocięta ?! :o
Odpowiedz
No mała zrobiła nam niespodziankę i psikusa! Ale ważne że wątroba zdrowa! Tylko te jajeczka, chyba lepiej żeby je złożyła biedna niż znów szła pod nóż... Kobietka nasza mała! :*
Haha Reksia(o) o kotkę możesz być spokojna Big Grin Przez kilka lat pracy w lecznicy nie było u nas ani jednego takiego przypadku i chyba nikt o takim nawet nie słyszał. Więc kocurków nie będzie, no chyba że też zaplanuje sobie jajeczka jak nasza Panna Gamma! Wink
Bianka- najlepsze co mnie w życiu spotkało Heart
Odpowiedz
Gamcia dostaracza terrarystyce i weterynarii nowych doznań i doświadczeń , najważniejsze ,że wątroba zdrowa , szkoda i smutek ,że znów problemy z jajeczkami Sad
Odpowiedz
Smoczyca tak właśnie pomyślałam,ze Gamcia to wyzwanie dla dla weterynariiSmile))
Odpowiedz
Dzielna Gamcia Smile A co z tymi jajeczkami będzie? Znów pod nóż?
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
Narazie czekamy 2 tyg może się wchłoną.Potem znowu usg i zapadnie decyzja...
Gamcia od poniedziałku szaleje-typowe hormony.
Co chwila drapie i chce wychodzić,potem biega po pokoju a jak już się zmęczy i oziębi to do mnie na kolana,moja słodka królewnaSmile)
Potem porcja miziania i panienka do terra.A po pół godzinie od początku-i tak cały dzień a w terra demolka.
Najgorzej że wtedy nie chce jeść.
Odpowiedz
jak my - kobietki - mamy przerąbane po prostu , kurcze ...noo.....
Odpowiedz
Czasem coś takiego się nam przydaża!
Ja na pocieszenie w lżejszych różnych damskich niedogodnościach zawsze sobie mówię;za to faceci muszą się codziennie golić-i to mnie jakoś pocieszaSmile)
Odpowiedz
no nie wiem Smile my się częściej golimy Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości