Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z agamą brodatą
Rzeczywiście wyjątkowy człowiek ten Twój wet ReksiaSmile)
Byłam na jego stronie i mam dane-zastanawiam się jak umieścić w naszym spisie,bo nie jest specjalistą od gadów.Jakaś podpowiedż?Smile)
Odpowiedz
"Lekarz awaryjny "?? Big Grin
Odpowiedz
Coś w tym rodzajuSmile)
Muszę zadzwonić do niego i pogadaćSmile)
Odpowiedz
Może Go uprzedzę jak jutro będzie u mnie? Wink
Odpowiedz
Ja proponuje żeby Ewa go namówiła na specjalizacjęWink my w czwartek na krew jesteśmy umówieniWink
Odpowiedz
Taka specjalizacja pewnie by Mu się przydała Wink Niedawno mówił mi jakie gady miął już w swoim gabinecie i powiem Wam, że trochę tego było, chyba przyszła moda na terrarystkę
Odpowiedz
Właśnie zadzwoniłam do tego doktora-Tomasz Wala.
Bardzo miły pan i nawet był z lekka zażenowany tym co mówiłam-że dużo dobrego o nim się mówi u nas.Jeśli chodzi o specjalizację to powiedział że się zastanawia właśnie.
Myślę żeby doktora umieścić w spisie z dopiskiem że nie jest specjalistą od gadów ale pomoze w każdej sytuacji-co sądzicie?
Acha,powiedział jeszcze że ma kolegę który pracuje w zoo i z nim się konsultuje.
Bardzo mi się podobał,fajny gośćSmile)
Umówiliśmy się że wyślę doktorowi ulotki o naszej stronie.
Odpowiedz
Ten kolega to chyba dr Piasecki z Wrocławia,bo kiedyś padło jego nazwisko. Widziałam , że jest polecanym weterynarzem na tcp
Odpowiedz
To ma bardzo dobrego nauczyciela i doradcęSmile)
Odpowiedz
No i z dwóch podniesionych parametrów wątrobowych pozostał jeden - fosfataza alkaiczna. Leczenie dość nietypowe i co ciekawe przynoszące efekt niemal z dnia na dzień - magnetoterapia. Smoczysko otrzymuje 20 minut dziennie 5mT z częstotliwością 6ms/24ms przy stałej sinusoidzie. Podoba się na tyle że nie chce opuścić maty. Jutro trzeci dzień z dziesięciuWink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości