Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agama nie chce jesć
Agama od dwóch dni coraz mnie zjada, dziś prawie nic
Wiem jutro kupa do weta
Jaj na siłę nakarmić jaszczura i czym ?
Jabłuszko melisa bazylia zazwyczaj jedzone z ręki A tu dziś nic
O swierszczach nie wspomnę ?
Czytałam że kisiel czy gerber?
Odpowiedz
Witaj Asik SmileBardzo dobrze że chcesz zbadać kupkę, bo objawy jak przy pasożytach...
Jeśli chodzi o dokarmianie to najlepiej kup odżywkę dla agam Repashy. Ja dawałam mojej Scarlett jak była chora. Możesz kupić w lecznicy gdzie leczą gady albo przez inernet.
Kisielek bardzo pomaga przy leczeniu pasożytów, bo działa łagodząco i osłaniająco na przewód pokarmowy Smile
Asik jak masz internet to na face booku jest moja grupa o jaszczurkach i tam można mnie złapać w każdej chwili. i szybko mogę odpowiedzieć na pytanie i poradzić Smile
Grupa nazywa się AGAMA I INNE JASZCZURKI - grupa dla opiekunów JASZCZUREK.
Jeśli nie masz to pisz tu, wchodzę codziennie to odpiszę na pewno. Napisz jaki wynik badania kupki, ok ?Smile
Odpowiedz
Nicienie i kokcydia
Baycox przez trzy dni
Ale nie chce jeść
Wmuszane wkładane zje w małych ilościach ale nie jest w ogóle zainteresowana jedzeniem widać że czuje się lepiej bo biega i nie jest ospała ale nadal nie je ani moli wojskowychani Bazyli karaczanów nic....
Odpowiedz
To dosyć silne leki i przez to nie je. Dobrze że jest aktywna Smile
Agamy dosyć chętnie jedzą ze strzykawki, to bardzo bym radziła kupić to Repashy...Agama musi jeść. Dawaj koniecznie pić, bo jak nie je to nie dostarcza płynów do organizmu i łatwo się odwodni..
Możesz też zmiksować owady i dać ze strzykawki - jak dasz radę to zrobić Smile
Dobrze jest dawać do picia kisielek z ziarenek siemienia lnianego ,ale żeby nie był gęsty. Działa osłaniająco i łagodząco na przewód pokarmowy. No i kwarantanna.
Opisy znajdziesz w dziale PORADY Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości