Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przełamanie lodów
Witam,
zacznę od tego, że zwierzaki towarzyszą mi całe życie. Jako dziecko w latach 90tych miałem rybki -akwaria mieliśmy w każdym pokoju i w kuchni (nie było miejsca na ogarnięcie obiadu), chomiki, myszki (hodowane w szafie w tajemnicy przed rodzicami), papużki faliste, żółwie czerwonolice (chyba), standardowo psa.
Teraz jestem już trochę starszy. Mam dwoje dzieci. Moje zamiłowanie do wszelkiej gadziny nie minęło. Aktualnie posiadamy: psa, dwa akwaria słonowodne, jedno słodkowodne, papużkę Nimfę, axolotle mexykańskie i od ostatniej giełdy WATER & DRAGON wreszcie upragnioną agamę brodatą.
Robi się nieco ciasno w mieszkaniu.
Więc tyle o mnie.
Pozdrawiam gorąco Smile
Odpowiedz
Witaj wielbicielu wszelkich zwierzaczków SmileMożna przypuścić że agama zajmie wkrótce pierwsze miejsce w Twoim sercu.
Agamy są cudowne o czym się zaraz przekonasz Smile
Jako agamowy nowicjusz na pewno masz chwile niepewności czy wszystko jest dobrze - ale to normalny stan. W dziale PORADY są opisane problemy z jakimi możesz się spotkać i jak sobie radzić. A resztę możesz dopytać Smile
Zapraszam Cię też na face book gdzie jest nasza grupa o agamach i gdzie jest natychmiast kontakt z innymi entuzjastami Smile
AGAMA I INNE JASZCZURKI - grupa dla opiekunów JASZCZUREK.
Mam nadzieję że z Twoją mała wszystko dobrze, pozdrawiam i zapraszam na grupę Smile
Odpowiedz
Dzięki za powitanie i zaproszenie na FB. Na pewno skorzystam Smile
Odpowiedz
Cześć wszystkim! Postanowiłem się przywitać Smile
Odpowiedz
Witaj , miło że się przywitałeś Smile
Dużo osób wchodzi tu na stronę o gadach, ale przeważnie czytają - zwłaszcza tematy w działach GADY i PORADY .
Jak chcesz mieć szybki kontakt z innymi miłośnikami agam, no i szybko otrzymać odpowiedź, to zapraszam Cię na moją grupę - AGAMA BRODATA i INNE JASZCZURKI , grupa dla opiekunów JASZCZUREK Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości