Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waranica Aureli
Aurelka pozwoliłam sobie założyć temat o Twojej waranicy, tej uratowanej, żeby można było o tym przeczytać czym kończy się bezmyślność ludzka i jak przez to cierpią te cudowne stworzenia...
Opisz jej historię, ok ?Smile
Odpowiedz
ona nie jest uratowana i boję się ,że nie zostanie Sad , co o tym więcej powiedzieć ? trzy dorosłe warany w sklepie , nie wiem jak długo , w terrarium 120 , może 140 cm długim , wysokim może na 80 cm , może i taka sama szerokość - widywałam lat parę temu to terrarium i jednego warana , wtedy nie wiedziałam nic o nich , pamiętam tylko że ten waran był jakiś niewyglądający dobrze , gruby bardzo ,ciągle tylko leżał na półce , terra zupełnie pustynne , potem widziałam tam drugiego , podobno tylko na czas wakacji - nie wiem jak to wszystko naprawdę było ,ale obecny właściciel tych waranów powiedział mi ,że tam były trzy warany !! odkupił je po likwidacji sklepu , też nie wiedział ,że to nie są warany pustynne , kiedy podesłałam jemu zdjęcie z Ghany warana ,który siedzi wśród zielonych liści , to myślał ,że ja swojego wyprowadzam do ogrodu Sad
Nie chcę nawet więcej o tym pisać , jest to strasznie smutne Sad
Odpowiedz
Wiem jak Cię to boli...Tak jak mnie gdy czytam o agamach...
Dlatego że są bliskie naszym sercom ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości