Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmik z karmienia
Zapraszam do oglądania https://youtu.be/vaR44F4zwzs
Odpowiedz
Agama piękna i zadbana, bo paszczka cała, nie porozbijanaSmile)
Tylko bym odradzała drażnienie się przy karmieniu, bo może spaść, no i chyba spadła...
Odpowiedz
(15-04-2017, 21:20)ewkagamma napisał(a):  Agama piękna i zadbana, bo paszczka cała, nie porozbijanaSmile)
Tylko bym odradzała drażnienie się przy karmieniu, bo może spaść, no i chyba spadła...

To nie było specjalnie tylko ona uwielbia i szaleje za drewnojadami .Naszczęście nic się jej nie stało Smile
Odpowiedz
Też się cieszęSmile
Wiesz że drewnojady to twarde pancerzyki i do tego ciężkostrawne? Lepiej za dużo ich nie dawaćSmile
Odpowiedz
(16-04-2017, 20:25)ewkagamma napisał(a):  Też się cieszęSmile
Wiesz że drewnojady to twarde pancerzyki i do tego ciężkostrawne? Lepiej za dużo ich nie dawaćSmile

Tak wiem ,jest to uzupełnienie diety.Spożywa je rzadko .Podstawą są świerszcze oczywiście.
Odpowiedz
Z innej beczki, jakoś sprawdzacie świerszcze przed "podaniem"? W sensie ja kupuję żywe (niech się bawi Big Grin), ale nigdy w sumie nie wiadomo nic o ich pochodzeniu.
Odpowiedz
Ja kupuję od sprawdzonych hodowców, to jest dużo mniejsze ryzyko że kupi się zarażone. A właściwie prawie żadne Smile
Zapraszam Cię na FB , tam są grupy typowo jaszczurkowe, a wśród grupowiczów sprawdzeni hodowcy.
AGAMA BRODATA i INNE JASZCZURKI - grupa dla opiekunów JASZCZUREK.
Zapraszam Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości