Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Jaszczurek - zbiórka kasy
Ja już robię listę chętnych osób i oprócz kolegi o którym pisze Kymon, jest jedna osobaSmile)
Myślę że trzeba zrobić temat tu na stronie, bo ostatnio dużo osób wchodzi i czyta. Na pewno znajdą się takie o dobrym sercu, które będą chciały pomóc - co myślicie?
Odpowiedz
Nic dobrego nie wynikło bo my się nie mogliśmy za to wziąć, nikt się chyba z nikim nie pokłócił.

Teraz mam czas i możliwości wytłumaczyć, więc tłumaczę. Mamy se konto na allegro: CzurekHades, to konto będzie nam sprzedawać. Osoba A ma coś, np. taką gazetkę: [Obrazek: 1bc5626c92641ff3f267b61f7afec4f9_orig.jpg]
I to oferuje.
Ta sama osoba A, lub ktoś w jej imieniu, loguje się na nasze konto na allegro – CzurekHades, hasło prześlemy telepatycznie.
I sobie wstawia gazetkę i robi taką aukcję: http://allegro.pl/gazeta-i6774170687.html?no-rwd=1

przedmiot i cel trzeba oczywiście opisać jak najładniej i najbardziej marketingowo. I wtedy, ktoś jak zechce, to kupuje gazetę i płaci przelewem za pośrednictwem serwisu. Pieniążek idzie na założone w tym celu specjalnie konto – ktoś je będzie musiał założyć. I jak się sprzeda, to potem oferujący gazetę ją wysyła. Co do kosztu to sam to ustala czy wyśle na swój koszt by wspomóc akcje, czy z wpłacanej przed klienta kwoty trza mu te 8zł odesłać. Do dogadania.

Mam nadzieje, że teraz jasne.
Odpowiedz
Jasne kochana dzięki Smile

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
no to jak coś oferujecie to dawać - będę wstawiać
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości