Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Budyniem
Cieszę się że pilnujesz Maksa i czuwasz nad Budyniem...Smile
A może powiedz mu żeby tu zajrzał na naszą stronę i poczytał ? I zobaczył jak ludzie troszczą się o swoje jaszczurki, jak je leczą i jak o nich piszą...?
Może to da mu do myślenia plus Twój wpływ ?Smile
Odpowiedz
Pani Ewo próbowałem już dosłownie wszystkiego,brałem go na wystawy żeby pogadał z hodowcami ,pokazywałem ,czytałem opisy ,należy do tych osób ,które ,,wszystko wiedzą,,

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Czasem się mnie o coś pyta jak budyś coś zrobi ale to żadko i zazwyczaj są to rzeczy typu ,,czy jak tam wejdzie to nic mu nie będzie,,

Odpowiedz
Cieszę się że czuwasz i pilnujesz ile możesz....Smile
A jak leg wygląda? W miarę dobrze ? Ma apetyt?
Odpowiedz
Wygląda coraz gorzej, to na bank. Szkoda tylko zwierzęcia...........
Nie ma się Ewciu z czego cieszyć, od samego pilnowania jeszcze nikt nie wyzdrowiał. Tak jak napisałem, bez weta (takiego, który ma pojęcie) to zwierzę zdechnie w strasznych męczarniach. Chcesz mu varanus pomóc? zgłoś to do Towarzystwa Opieki nad zwierzętami a najlepiej do Kaplana z Salamandry.....on już nie popuści. Ratuj zwierzę, nie przejmuj się kolegą - sadystą.
Piszę tak dlatego, bo coś mnie trafia, jak czytam takie posty. Zwierzak już kilka dni temu powinien otrzymać pomoc, a w jego stanie każdy dzień ma wielkie znaczenie. Wrócę do kolegi. Nazwałem go sadystą, bo świadomie męczy zwierzę, to tyle. Świadomie, bo już od kilku dni wie o stanie chorobowym i ............ nic. Więcej w tym temacie nie piszę, bo zależy mi na zdrowiu i nie chcę się denerwować.
Odpowiedz
Varanus chyba tak jak radzi Kymon to najlepsze wyjście...

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jeszcze jedna sprawa mnie mierzi.......czy ten chłopak nie ma rodziców? nie interesują się co trzyma syn? głowę daję, że zwierzak nie jest zarejestrowany.........i mamy kolejny problem, a mają go w zasadzie rodzice sadysty, bo jeżeli nie jest pełnoletni to na nich spoczywają wszystkie obowiązki związane z utrzymaniem zwierzęcia. Jak prawnie dostaną w tyłek, to będą na bank interesować się co syn trzyma i w jakich warunkach Wink. Czasami na odmulenie tak trzeba. W trosce o takie zwierzaki.
Odpowiedz
Teraz mają już porządnego weta ,tylko nie pamiętam nazwiska ,bodajże słyszałem już go tu na grupie ,
Kymon dzięki za rady ,podejmowałbym się tego ale legwan nie wygląda źle ,nie jest wychódzony dbam o to dzwonie do nich prawie codziennie ,przeczytam im to co napisałeś ,ale po operacji i rozmowach ze mną w końcu od niedawna wzieli się za siebie ,zobaczymy

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości