Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy internetowe
Jakies sklepy godne.polecenia z karmowka ? Najlepiej zeby mialy tez asortymet typu podloza itd i w nie za wysokiej cenie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jest fajny sklep internetowy SZREK, ale nie znam adresu.
Jeśli chodzi o karmowke to Bugstore i Scynk - są na allegro i polecam.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sklepy internetowe, w którym warto zaopatrzyć się w pincety dłuższe 20, 30 cm - proste i wygięte? Kupujecie?
Odpowiedz
Myślę że w sklepach medycznych...
Odpowiedz
nie róbmy sztucznych dyskusji, wystarczy wejść na allegro.........co się chce, podłoża, pęsety, karmówka..........ludzie jak chcecie trzymać zwierzęta egzotyczne............ wrócę do wątku, jak odpowiedzieć na zadane pytanie???????
CO TO JEST NIE ZA WYSOKA CENA? 10,20,50,100,500, a może 1000 zł............no nie wiem, bo dla mnie 1000 nie jest zbyt wysoka, a dla Ciebie 100 (tylko taki przykład). I nie za wysoka cena czego? podłoża? karmówki? oświetlenia?
Są dziesiątki sklepów, więc może minimum dobrych chęci?
Gdybym zadawał pytanie to wiedziałbym, że szukam np. karaczanów argentyńskich poniżej 30 gr. za sztukę ale nie pisałbym, że w niskiej cenie.......bo może dla kogoś jest to zbyt wysoka cena i ............... nie odpowie Ci, bo Ty szukasz ...............niskiej ceny.............Sprecyzuj czego szukasz i jaka cena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.
Odpowiedz
Kymon...człowiek zadał proste pytanie a Ty od razu ...Ja też bym się chętnie dowiedziała gdzie można kupić taką pensetę, bo ostatnio moja się na krótko zapodziała i był problem.
Czasem po prostu trudno znaleźć w internecie , ja np. jestem antytalent jeśli chodzi o szukanie...Smile
Jak wiesz to po prostu napisz Smile
Odpowiedz
antytalent jeśli chodzi o szukanie...............jasne, ale wpisać w puste okienko z opisem 'szukaj' - 'pęseta' nie byłoby chyba problemu

https://allegro.pl/listing?string=p%C4%99seta&order=m&bmatch=s0-uro-1-1-0511

taki to problem ze znalezieniem pęsety....................
Odpowiedz
aaaa, można dopisać jeszcze np. długość - 30 cm. i .......................... otrzymujemy magiczny wynik odzwierciedlający ilość oferowanych 30 centymetrowych pęset. (oczywiście tylko na allegro). Sposób wyszukiwania, powiem w tajemnicy, że można zastosować w każdej wyszukiwarce internetowej.

https://allegro.pl/listing?string=p%C4%99seta%2030%20cm&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-3-0511

naprawdę trudno.................???
Odpowiedz
DZIĘKI , nie każdy jest taki domyślny jak Ty Smile
Odpowiedz
Ewcia, to nie o to chodzi, ale czy kupno pęsety czy podłoża do terrarium jest problemem??? chyba nie, problemem może być rodzaj podłoża jakie należy zastosować, ale nie kupno............wystarczy przecież porównać ceny w sklepach internetowych lub użyć serwisu porównującego ceny.
Wychodzę z założenia, że ludziom należy pomagać, ale również lenistwo trzeba tępić Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości