Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie
Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy.
Mam na imię Adam, jestem z Sochaczewa pod Warszawą.
Interesuje się terrarystyką już 3 lata (mam 16) ale ze względów finansowych stoi puste terrarium.
Kiedyś mieszkał w tym terrarium Boa Dusiciel o niepozornym imieniu Tosiek, którego odzyskałem z bardzo złych warunków za pół litra wódki dla byłego właściciela który kupił tego węża by jak to ujął "mieć poważanie na osiedlu"...
Wąż był w opłakanym stanie, na jego leczenie całe wakacje dorabiałem u ludzi którzy mieszkają na tej samej wsi co moja babcia. Niestety mimo 4 miesięcznej walki o jego życie postanowiłem z Panią weterynarz z Warszawy że najlepszym wyjściem będzie uśpienie by zakończyć jego cierpienie... Był to jeden z gorszych momentów jakie miałem w życiu, zwierzę o które dbałem jak mogłem, zarywałem noce szukając pomocy u innych weterynarzy bo miałem nadzieje że jak nie ten weterynarz to może inny będzie umiał mu pomóc, niestety tak się nie stało...
Zacząłem szukać innego potrzebującego zwierzaka, niestety miesiąc temu zmarł mój tata i pieniądze które już miałem zgromadzone dałem mamie by wspomóc ją finansowo aby miała chociaż troszkę łatwiej.
Prócz terrarystyki wolny czas poświęcam na pisanie swojej muzyki.
Mam nadzieje że to forum nie jest tak przepełnione nienawiścią jak terrarium.pl czy grupy na facebooku które opuściłem bo ciągle byłem obrażany z takiego powodu że udzielałem porad... Myślę że miałem wiedzę by móc ich udzielać ale innym nie podobało się to że nie mam zwierzaka a się udzielam.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam Cię AdamieSmile)
Opisałeś wzruszającą historię ze swojego życia...
U nas na pewno nikt Cię tak nie potraktuje, bo u nas nie ma hejtuSmile Ludzie którzy tu się udzielają wiedzą, że są od pomagania , a nie wyśmiewania, więc się nie martw. PozdrawiamSmile)
Odpowiedz
Cześć Wink Jak na tak młodego gostka to masz głowę na karku, podziwiam za to jak walczyłeś  tego węza.
Jak już pisała wyżej nasza szefowa  Wink , tu można pisać o wszystkim i nie ma hejtu, czy głupich pytań, więc pisz śmiało, pytaj o co chcesz  Smile Życzę powodzenia  Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości