Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śnięty smoczek z napęczniałym brzuszkiem
Temp pod grzewza 39 st w najchodniejszym miejscu 28 ciepla kapiel zrobilem odrazu odzyl jutro zrobie mu kapiel z mieta i napisze co i jak
Odpowiedz
Właśnie termometr jest ważny ja wiem ze te ze wskazówką są do dupy kup zwykły
Odpowiedz
mam 2 jeden cyfrowy jeden naklejany
Odpowiedz
A temperatura na nich taka sama ja miałem problem bo na tych wskazówki pokazywały mi ponad 50 a ten zwykły pokazuje mi 39 -40

A gdzie masz umieszczone terra jak z wentylacja i czy na noc zostawiasz miskę z wodą i czy rano dajesz nowa wodę bo ta z nocy juz jest bardzo chłodna i nie jest w stanie się nagrzac
Odpowiedz
Kąpiel możesz zrobić kilka razy nim pójdziesz do weta. KONIECZNIE niech Twój Wet zadzwoni do dr Marciniak jak będziesz u niego ze smokiem. Doktor napewno chętnie pomoże! Jak nie będzie dr Marciniak to niech spyta dra Skoromuchę -też dobry Wet od gadów.
Lepiej się poradzić specjalisty niż zrobić jakiś błąd ze szkodą dla smoczka.
Jeśli chodzi o temperaturę to najlepiej ją sprawdzać zwykłym termometrem spirytusowym do terra za 10 zł.Jak takiego nie masz to kup.
Masz już mole? Jak nie to kup gerberek -a dokładny opis jest dziale PORADY, przeczyta koniecznie Smile)
Odpowiedz
woda czy ciepła czy zimna i tak paruje, jest do utrzymania wilgotności a nie temperatury.
temperatura w terra może się wahać, ważne ,żeby te 38-40 stopni było w ciepłym miejscu. Jeśli smoczek ma ochotę idzie w chłodniejsze (23st.) a nie dyszy przy wentylatorze.
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
Ale chodzi mi o to jak z rana smok wejdzie do wody która ma 20 stopni

Który smok dyszy przy wentylatorze
Odpowiedz
rano dostaje swieza wode na noc wyciagam stara, kąpiele robilem w temp wody 39st. Gerberek kupiony bo moli nie ma niech sie jaszczur ogrzeje i sprobuje mu dac przed kąpiela
Odpowiedz
Napisz więcej-jak wygląda i jak się zachowuje.
Pytałeś o mole TKaralucha?On ma bardzo dobre i zdrowe bo ja brałam.Jest na allegro.
Napisz jak po kąpieli,ok?Smile)
Odpowiedz
Po kąpieli smoczek odzywa zjadl 0,5 ml gerberka polozyl sie pod gtzewcza i lezy z przymruzonym jednym okiem w jasnych barwach z ciemniejsza troszke brodka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości