Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Latające dubie
Mój kolega zażyczył sobie dubii dla... chomików. Zapytał, czy mogłabym mu dać ze 2 średnie sztuki. Jako że mam hodowlę tych pięknych owadów Wink , powiedziałam, żeby wpadł do mnie po lekcjach. Niestety nie mógł i po długich negocjacjach ustaliliśmy, że dam mu je w szkole. Byłam temu przeciwna z wielu powodów, ale największym byli oczywiście koledzy z klasy, którzy nie za bardzo lubią takie stwory Wink Mimo wszystko Piotrek postawił na swoim i dubie w odpowiednio przygotowanym pojemniku wylądowały w jego plecaku. I nie, nie uciekły, nie przegryzły pudełka, nie zniknęły tajemniczo Big Grin Przed ostatnią lekcją Piotruś postanowił sprawdzić stan owadów. Oczywiście dowiedziała się o tym cała klasa Dodgy Kilka dziewczyn odsunęło się na bezpieczną odległość, ale cała reszta przyszła zobaczyć "egzotyczne karakany Tongue ". No i się zaczęło. Pewna koleżanka (nie wiem co nią kierowało) dosłownie WYBIŁA mu to pudełko z ręki, które zrobiło obrót o 360 stopni, wysypując tym sposobem całą zawartość. Większość osób wpadła w panikę, zaczęły się krzyki, piski i inne dziwne zachowania (zachowywali się jakby mi uciekły dorosłe Poecilotheria, a nie zwykłe karaczany). Na szczęście owady spadły blisko mnie i Piotrka, więc szybko je złapaliśmy i uspokoiliśmy klasę. Chyba nie muszę mówić, że teraz patrzą na nas jak na nieczyste potwory... Rolleyes W każdym razie mam nauczkę, by nigdy więcej nie ulegać błagalnemu spojrzeniu Piotrka Tongue
PS Chomiki zjadły karaczany z przyjemnością Wink
Odpowiedz
Ale przygoda...Smile)
Całe szczęście że to nie turki bo dopiero by było! Jak wiesz one poruszają się po prostu błyskawicznie i dopiero byłby popłoch....Smile)
Małe futrzaki chętnie wcinają owady, wiem bo nasza koleżanka Reksia daje swoim i chętnie chrupią - ale chyba mączniki.
Ja kiedyś pokazałam takie duże świerszcze zaprzyjaźnionemu chłopcu lat 12 i potem musiałam mu jednego dać, tak mu się podobały.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości