Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo mały apetyt :/
witaminy bez d3 to wtedy wapń z d3 lub na odwrót Smile żeby nie przedawkować.
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
Mam dziwną informację :/ w nocy gdy kladlem sie spać słyszałem (parsknięcie syk kichniecie ) ciężko określić wystaraszylem sie i zobaczylem co z małym nic leżał sb i oglądał. Wziąłem go na ręce i był chlodny tak ma byc? Temp wynosila 25° .

Dodam tez ze może ten dźwięk wydały maczniki e pudełku jakoś zaszelescily platkami i nie wiem. Ale wolalem o tym napisac.
Odpowiedz
Na to co napisałeś wyżej już odpowiedziałam w temacie, który założyłeśSmile)
Jeśli chodzi o wapń to spytałam dr. Marciniak i dr. Malutę i obie panie odpowiedziały, że wapń na owady z D3.
Odpowiedz
Najpierw niech amator1 napisze o warunkach w terrarium. Nieodpowiednie warunki są często przyczyną odmowy przyjmowania karmy, w związku z czym może nie trzeba od razu z grubej rury (że pasożyty).
Odpowiedz
Kymon ale kupkę na pasożyty i tak trzeba zbadać.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
wapń bez d3 bo się skleja inaczej w misce d3 jest w suplemencie który podajemy na robalu
Odpowiedz
Amator co z jedzeniem? Zaczął jeść?
Odpowiedz
Badanie parazytologiczne jak najbardziej, ale chcąc coś doradzić musimy wiedzieć w jakich warunkach przebywa zwierzę, aby móc wykluczyć pewne podejrzenia. Tak mi się wydaje Wink
Odpowiedz
Amator przygotował się wcześniej nim gekonik u niego zamieszkał i wszystko ze mną omawiał na pw Smile)
Jeśli chodzi o warunki jest tak jak trzeba Smile)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
tak Ewuniu, ale nie tylko Ty czytasz ten wątek Smile, więc jak ktoś kto nie wie tego co Ty może cokolwiek doradzić? Ano nie może Wink, bo jak? nic nie wiedząc o zwierzaku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości