Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzykrotka
Witam. Wiem, że agamy mogą jeść trzykrotkę, ale jaką konkretnie? Planuję nowe terrarium i chciałabym tam posadzić jakąś żywą roślinkę. Czy trzykrotka się sprawdzi? Czy ona tam w ogóle przeżyje? Na roślinach niestety nie znam się ani trochę :/ A jeśli nie, to jaką polecacie?
Odpowiedz
Ja daję Scarlett trzykrotkę zieloną i taką co ma od spodu listki fioletowe. Obydwie jej smakują i mnie też bo probowalam Smile)
Możesz spróbować posadzić w terrarium bo trzykrotka jest niewymagająca i dużo wytrzyma więc może warunki w terra też Smile)
Ja mam zamiar to zrobić tylko trzeba małą doniczuszkę i tak umocować żeby się nie przewróciła jak Scarlett będzie się np wspinać na nią.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To w takim razie będzie trzykrotka Smile A jaka jest w smaku? Nawet nie wiedziałam że ludzie to jedzą Big Grin
Odpowiedz
U mnie trzykrotke wytrzymuje Max 2 tygodnie po tym czasie zostaje częściowo zjedzona a częściowo polamana i zmaltretowana przez agamy karłowate, brodatym nie daje bo nie wytrzymuje nawet 2 dni :p
Odpowiedz
Ludzie nie jedzą Smile)
Ja spróbowałam z ciekawości jaki ma smak. Smaczny Smile)

Odpowiedz
mi trzykrotka w terra tez wytrzymuje max dwa tygodnie, wole ja trzymmac w doniczkach na terrarium i podszypywac z nich listki, a mam trzy rodzaje takie jak na zdjeciu:

[Obrazek: zdjecie1.jpg]
Odpowiedz
To ulubione zielsko naszych smoków Smile)
Ja nie mam tej co jest w środku.

Odpowiedz
No to teraz mam dylemat Big Grin Ale na początku i tak włożę, a jak nie będzie się sprawdzać to zastąpię ją sztuczną roślinką od Bioterr.
Odpowiedz
Uważaj na sztuczną roślinkę bo jak agama przyzwyczajona do jedzenia zieleniny to Ci ja zje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości