Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rośliny u młodego warana stepowego
wyrosło awokado Smilea jednak samo z siebie tak Smile
oczywiście na razie wykiełkowało , wcisnełąm pestkę do ziemi i nic z nią nie robiłam
martwię się jednak ,że jakieś żyjątka terraryjne mi ją zeżrą , bo parę miesięcy już rosłam tam trzykrotka i zawsze było ok , nikt jej nie ruszał ,a w ciagu jednej nocyw sumie cosik poobżerało liście wielu różnych roślinek , w taki zachłanny sposób ,że  mogłabym pomyśleć ,że to straszyki od Boguśki Smile albo Bartosza Smile - jednak żaden mi nie uciekł , więc mam kwiatożercę innego ..ot co Smile

a to to śliczne awokado :

Odpowiedz
Super awokado Smile

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A moje mango umarło
Odpowiedz
o kurcze Sad
Odpowiedz
A teraz ja się pochwale roślinami bo w końcu mam czym. tamto podłoże naprawdę było jakieś lipne, wszystko umierało. A tu rośnie. I Lolo sie nie drapie.
zaczyna mi sie ekosystem tworzyć

[Obrazek: 2285096a1586e54524944cbc195cc688_orig.jpg]
tu kasztanololowiec

[Obrazek: 744fc30256a0d4506cc777b27032b453_orig.jpg]
fasola! Juz druga, pierwszą Lolo ułamało

[Obrazek: 7ce5a6fd9624461df1a93bdc1409cb2d_orig.jpg]
przyniosłam zamknięte szyszki, to otworzyły sie i urodziły nasiona

[Obrazek: f6d924fe27548cdcbeaa801b639759fd_orig.jpg]
Koniczyna! nie wiem, skąd.
Odpowiedz
Wela a jakie teraz masz podłoże? Bo widać głównie jakieś sianko jakby...Smile
To już się biedak nie drapie? Pomogły leki - jakie w końcu stosowałaś to sobie zapiszę dla przyszłych pokoleńSmile
Odpowiedz
ładniee Big Grin
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu." ~Mark Twain

Odpowiedz
podłoże, jak to sie mówi profesjonalnie: ziemia. Z pola. I to taka słaba, bo to pole to łąka. A na to siano z tesko walnięte. nazwa leku była w Lolowym temacie, ale nie moge znaleźć...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości