Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oseski mysie
a tak się jeszcze zapytam, czy takiego nieruszającego się oseska to agama zje? one raczej wolą coś co się porusza Smile
Odpowiedz
Można nim poruszać żeby agamkę zachęcić Smile)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
No wiec mamy za soba pierwszego osseska, najwiekszy problem mialem z rozmiarem gryzonia, ale trafilem idealnie, no i z zona ktora cos tam gledzila pod nosem o przynoszeniu myszy do domuSmile
co do Stefana, to najpierw popatrzyl podejrzliwie na toto, oblizal i wtrąbił w tempie expresowym, tylko mu sie ten gruby brzuchal trzaslSmile pozniej patrzyl na mnie jeszcze pare minut jak by czekal na kolejnegoSmile
nie musialm go jakos zachecac, ruszac nim itp, jak tylko zrozumiał ze to miesko pańcio do do jedzenia przyniósł to zjadlSmile
Odpowiedz
ale miałeś mrożonego?
a takie oseski to ile mają cm ?
Odpowiedz
Stefcio wie co dobre i zdrowe Smile)
Jak wyjeżdżałam na tydzień na wakacje to przed wyjazdem dawałam Gamci 2 oseski takie nie za duże i starczyło jej to na tydzień i nie miała rodzina problemu z karmieniem jak mnie nie było Smile)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
tak, kupilem mrożonkę,
a wiesz ze spacjalnie go zmierzylem na przyszlosc, mial kolo 4 cm, byly jeszcze takie malutkie, mysle ze 2-2,5cm, ale to takie jak swierszczyki, to za male moim zdaniem, no i jeszcze byly takie wieksze troche juz z wloskami, ale to za duze
Odpowiedz
tak nieśmiało wypowiem się w kwestii ogrzewania osesków Smile, osobiście wyciągam taką mrożonkę i zostawiam na 20 min w temp. pokojowej, myślę, że to jest wystarczające, zimą czasami korzystam z kaloryfera. Do małego słoiczka i na grzejnik, za kilka min. i voila, jest gotowy do podania Big Grin.
Odpowiedz
na spodeczek też można , po co grzebać w słoiczku Smile
Odpowiedz
O, dobrze wiedzieć że mysi osesek to dobry sposób na karmówkę przed dłuższymi wyjazdami. Zawsze zostawiam zwierzaki z rodzicami, ale dla smoka to będzie pierwszy raz. Choć za m-c będę wyjeżdzac tylko na 4 dni, ale jednak...a niestety wiem, że będą kłopoty z karmieniem ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości