Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hormony
musi być dobrze ! ja też wierzę w to ,że nasze gadzinki odczuwaja ,co prawda niekiedy dopiero po jakimś czasie zdają sobie z tego sprawę , że je kochamy i dbamy o nie Smile
Odpowiedz
Dziś Gamcia po kąpieli w Sodiazocie-nawet się trochę tej wody napiła.Główka podniesiona-więc już dobrze-a oczka bystre.
Chyba narazie dobrzeSmile)
Odpowiedz
Bianka właśnie mi się kończy!Spytam dr.Marciniak i napiszę.
Dziś Gamcia po kąpieli w Sodiazocie i odrazu lepiejSmile)
Bo rano ciemna i oczka biedne.Zawsze po tym poznaję ze coś nie tak-po oczkach,że nie takie bystre jak zwykle!
Już się zastanawiałam nad p-w bólowym-ale narazie nie trzebaSmile)
Odpowiedz
to teraz ona żadnych ekstra leków nie dostaje ?
Odpowiedz
Jeszcze zmielony Ostropest do jedzonka-tak mniej więcej tzw.,,szczyptę,,Smile)
Odpowiedz
czyli to coś takie co pomaga wątrobie w pracy ,tak ? to jest zioło ?
Odpowiedz
Tak Smoczyca -To zioło.
Na opakowaniu jest napisane:NASIONA OSTROPESU PLAMISTEGO TO SWOISTY STRAŻNIK NASZEJ WĄTROBY.ZAWIERA SILIMARYNĘ,FLAWONOIDY GORYCZE I AMINY.To właśnie sylimaryna chroni wątrobę przed działaniem niektórych związków trujących,np.etanolu i przyczynia się do jej regeneracji.
Czyli samo zdrowie-dla człowieka też.Chyba sama zacznę używaćSmile)
Odpowiedz
A w temacie roślinek ja wysiałem stewie. Może znacie taka roślina słodsza od cukru, u mnie zastąpi cukier ze sklepu i jest to zdrowy cukier, a liście ponoć słodziutkie i orzeźwiające, ,może i agamy to polubią Smile

Fajnie że Ci Królewna wraca do normy. A te guzy to nie nowotwór ?
Odpowiedz
Kacper nie wiadomo jakie to guzy-bez pobrania wycinka nie można stwierdzić.A dr.Marciniak powiedziała że nie można pobrać.
za miesiąc coś się okaże,bo będzie kontrolne usg.
Narazie królewna w dosyć dobrej formie-chociaż moje wyczulone oko widzi różnicę w zachowaniu i trochę w wyglądzie...
Skad się dowiedziałeś o tej roślinie-stewii?Można kupić nasiona bez problemu?Chętnie spróbujęSmile)
Odpowiedz
Dziś Gamcia jakoś gorzej-główka nisko i oczka szpareczki.Ale w kąpieli odruchów bólowych nie było-więc nie boli...
Poprostu gorzej się czuje...
Dałam pić rumianku i zobaczymy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości