Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hormony
Smutne wieści, Szczepan ma wylinkę i też hormony na niego działały a raczej działają. Leży pod UVB kolorki takie jak zwykle i oczka przymróżone, taki jakby śpiący ale ja to pisze o 18;30 to ma wytłumaczenie.

Jak coś będzie wiadomo to napisz o Gamci
Odpowiedz
Biedna Gamcia! Ale masz super weta i jest dzielna po tylu przejściach , na pewno będzie wszystko dobrze Wink
Informuj nas na bieżąco
Moje kochane stadko  Heart

[Obrazek: sygn.jpg]
Odpowiedz
Gamcia została w szpitaliku u dr.Marciniak narazie na tydzień.
Badanie usg wykazało dwa guzki-w tym jeden wielkości prawie 1/3 wątroby...A także płyn w jamie brzusznej.
Doktor ustala dla niej specjalną terapię-sterydy,leki p-w zapalne i p-w bólowe a także leki które usuną ten płyn i zapobiegną powstawaniu....
Nie wiadomo dokładnie jaka przyczyna.Myśle ze jej ciężkie dzieciństwo ma na to wpływ-no i chyba wiek.Bo w czerwcu skończy 7 lat.
Najważniejsze że doktor mówi o leczeniu-a nie uśpieniu!Więc moja słodka królewna ma szansę!
Jutro będą wyniki badań krwi-więc moze jeszcze coś się wyjaśni.
Narazie jest poprostu okropnie patrzeć na puste terraSad((
Odpowiedz
Na pewno nic jej nie będzie. Gady to twardziele.
Odpowiedz
Są wyniki badań krwi-niestety potwierdzają diagnozę.
Ale dr.Marciniak powiedziała że Gamcia jest w dobrej formie-w kąpieli broniła się jak lewSmile)Czyli siły sąSmile)
To znaczy że jednodniowe podawanie leków już podziałało!
W szpitaliku będzie do wtorku -prawdopodobnie,a potem ciąg dalszy leczenia w domu.A niektóre leki do końca życia.
Ale co tam!Najważniejsze że królewna leczona i będzie dobrze!Tak się cieszę!!Smile)))
Odpowiedz
Ciesze się że masz dobre wieści Smile
Odpowiedz
Dzięki-też się cieszęSmile)
Odpowiedz
Dzielna Gamcia! Smile

Odpowiedz
Gamcia dzielna MisiuSmile)
Ale niestety narazie tylko ,,stabilna,,jak powiedziała dr.Marciniak.Tzn że nie pogarsza się ani nie poprawia...
W srodę do domciu moja królewna-terra wysprzątane czekaSmile)
Dobił mnie dziś wet od gadów z którym rozmawiałam o naszej stronie i powiedziałam też o Gamci!Powiedział że rokowania słabe....
Nie chcę o tym myśleć!
Odpowiedz
Na pewno będzie wszystko dobrze jak tylko wróci do domku zacznie się poprawiac Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości