Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak apetytu
To zapytaj co oznaczają "kolory ciążowe", moja jemenka np. nie miała kolorów ciążowych...
Odpowiedz
Pisząc że oseski są ,, zdrowe,,używam skrótu, mając na myśli że tak jak piszesz mają dużo wapnia i białka no i są lekkostrawne.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
No nie wiem czy takie lekko strawne, dużo mięsa i kości do przetrawienia.
Odpowiedz
Dr. Marciniak powiedziała że w NOWORODKU mysim kostki są jak niteczki i nie ma sierści, więc praktycznie wszystko jest strawione.

Odpowiedz
Strawione, ale czy takie lekkostrawne to nie wiem.
Odpowiedz
A ja wiem że są Smile)

Odpowiedz
Nie chce zakładać nowego tematu, a nie mogę znaleźć informacji, którym owadom trzeba urywac głowę, żeby nie zrobiły krzywdy agamie.
Mam imago szarancze, karaczany dubia
Odpowiedz
Jak moje smoki były małe to urywałam głowy drewnojadom, karaluchy zjadały bez uśmiercania. Teraz, gdy maja po ok 1,5 roku zjadają wszystko , nawet drewnojady z główkami. Nie pamiętam w jakim wieku masz smoka, ale jeśli to młodziak to chyba tylko drewnojad może mu zaszkodzić
Odpowiedz
Nie Reksiu -maluchom się nie powinno wogole dawać drewnojadow.
Główki im napewno trzeba zgniatać tak na wszelki wypadek. Kiedyś dałam Gamci i ona połknęła prawie bez gryzienia. Strasznie się denerwowalam co jej w brzuszku zrobi taki drań!
Od tamtej pory nie dawałam wogole. Tyle jest lepszych owadów że można ich nie dawać, zwłaszcza że są ciezkostrawne.

Odpowiedz
No przecież napisałam, że drewnojad może mu zaszkodzić. Moje smoki dostawały drewnojada jak skończyły 7-8 miesięcy, więc to ju nie takie maluszki. Jeśli masz do wyboru różna karmówke to drewnojada sobie odpuść, jak radzi Ewcia. Smile

Co do główek, to ja nie zgniatałam , ja obcinałam je nożyczkami, żaden się nie uchował
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości