Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scarlett - co z jej zdrowiem?
[Obrazek: c870a0d64f4df902c551aaec06bde44e.jpg]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
No kawał baby z niej Smile
Odpowiedz
Tak dzięki Smile)Świetnie wygląda Smile)

Odpowiedz
Super wygląda...
a kiedyś jak sie nie mylę to chudzinką ją nazywałaś Big Grin
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu." ~Mark Twain

Odpowiedz
Od kilku dni - 3, może 4 dni - Scarlett dziwnie się zachowuje...
Mniej zjada i sama nie chce, tylko z pensety łaskawie zje. Poza tym duży brzuszek, więc jajeczka w podejrzeniu. No i chowa się do kryjówki, czego w życiu nie robiła. I to po kąpieli!
Ostatnie wyniki badania krwi były na granicy normy, więc boję się że się pogorszyły...
Od razu panika żeby to nie dna moczanowa...
Scarlett przez 7 miesięcy swojego życia nie miała uvb i jak ją z Dagą zabrałyśmy to była mięciutka jak z gumy...
Potem kostki się wypełniały - chociaż nie do końca. A ona rośnie i może cały czas nie nadrabiają??
Jutro do dr. Marciniak.
Odpowiedz
Trzymam mocno kciuki,bo to było tylko przesilenie wiosenne Smile napisz koniecznie jutro.
Zobaczysz,że bedzie dobrze :*
Odpowiedz
Już po wizycie - było usg i pobieranie krwi. Scarlett wszystko dzielnie zniosła - w przeciwieństwie do mnieSmile)
Na pewno nie ma jajeczek i jajniki nieczynne- to pierwsza dobra wiadomość.Smile)
Druga to wątroba piękna i w dobrym stanieSmile)
Chodzi do kryjówki bo pewnie chce zimować - ale w tym roku to niemożliwe. Za to może sobie spokojnie podsypiać, ale po jedzeniu musi co najmniej 3 godziny się grzać i trawić.
Jeśli wyniki badania krwi będą ok to znaczy że Scarlett jest zdrowa!!!!Smile)
Tylko udaje żmija jedna żeby pańcię denerwować hahaSmile)
Wyniki jutro.
Odpowiedz
Te nasze jaszczury to sobie z nami pogrywają Smile
Mimek też jednego dnia nie chce jeśc, muszę go zachęcac, a innego wcina. Albo np przedwczoraj cały dzień leżał w terra a wczoraj ganiał po chacie jak wściekły Smile
Także ja już nie panikuję od razu tylko wolę przeczekac troche.
Big Grin
Odpowiedz
Tak masz rację przeczekać i obserwować na wszelki wypadek małego drania Smile)
Teraz taka pogoda i smoki mają chęć zimować i w końcu same nie wiedzą co chcą haha Smile)

Odpowiedz
Wyniki badania krwi bardzo dobre- Scarlett zdrowa Smile)
Ale zaczęło się grymaszenie...Smile)
Już nie rzuca się na owady jak jeszcze nie tak dawno - raczej każdego ogląda i się zastanawia czy się nadaje do zjedzenia...
Zjada też mniej, o dawnej 30- tce nie ma mowy! Jak zje 20 szt to wszystko. A ostatnie to już tylko z pęsety i pod nos...Smile)
No i ok. 15 - 16 ej panienka do kryjówki i tylko łypie oczkiem bo nie śpiSmile)
A dziś odmówiła zjedzenia karaczanów z witaminami, a potem z wapniem też! Zaczyna się jak z Gamcią, moją słodką królewną...Smile)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości