Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 861 - File: showthread.php PHP 7.2.34 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 861 errorHandler->error

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
Jestem Wiktor i mam 12 lat, moja przygoda z terrarystyką zaczęła się ok. rok temu ale już wcześniej miałem styczność ze zwierzętami egzotycznymi. Gdy byłem mały kuzyn mojej mamy przyniósł gekona lamparciego i to był pierwszy raz gdy widziałem gada , następnie w ośrodku kultury była wystawa egzotyczna i tam dotknąłem węża był to bodajże młody wąż mleczny. Nadal się terrarystyką nie zajmowałem, bardzo mnie interesowały gady płazy itp. ale prawie nic o nich nie wiedziałem. Potem było jeszcze parę takich spotkań z gadami ale ich dokładnie nie pamiętam. Ostatnio (2 lata temu) spodobał mi się żółw stepowy , bardzo go chciałem więc poszedłem z mamą do sklepu zoologicznego i go kupiliśmy (w tym zoologicznym przywożą od hodowców na zamówienie). Przez następny rok nadal nie znałem się na gadach. I nagle się coś przełamało , zobaczyłem gady w internecie , zacząłem o nich czytać i mi się spodobały z internetu dowiedziałem się też ,że we Wrocławiu są giełdy(40km ode mnie). Nie mogłem się doczekać kiedy na jedną z nich pojadę. Gdy już pojechałem kupiłem węża zbożowego (to było ok. 2-3 mies. temu). Dziś w mojej małej gadziej rodzince mam:Żółwia stepowego-Stepcia Big Grin Węża Zbożowego który nie ma imienia, i Gekona Lamparciego - Bekona Smile
Pozdrawiam Smile)
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Witam wszystkich - Kirzakow - 14-02-2017, 16:38
RE: Witam wszystkich - ewkagamma - 14-02-2017, 17:43

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości