Ewkagamma - Agama brodata i nie tylko - Regulamin forum

1. Rejestracja i użytkowanie forum jest i będzie bezpłatne.
2. Osoby poniżej 15 roku życia powinny posiadać zgodę rodziców na korzystanie z tego serwisu.
3. Moderatorzy ani Administratorzy nie udzielają informacji na temat profili użytkowników - w tym adresów IP, osobom trzecim z wyłączeniem organów ścigania.
4. Na forum staramy się udzielać rzetelnych i sprawdzonych rad. Nie wstyd się przyznać, że ktoś czegoś nie wie.
5. Nie dokonujemy reklamy bezpośredniej punktów handlowych - podawanie danych firm jest dozwolone pod warunkiem merytorycznej wartości dla danego tematu.
6. Nie przeklinamy, nie obrażamy innych osób, zwracamy uwagę na pisanie poprawną polszczyzną ,gramatyka i ortografia pozwala zrozumieć czyjś post. To forum nie jest miejscem również na rozmowy na temat religii, rasy, wyznania czy też tożsamości seksualnej.
7. Od zgłaszania swoich sugestii i pomysłów jest odpowiedni dział.
8. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać dany problem.
9. W szczególnych wypadkach moderator bądź administrator ma prawo zabronić korzystania z forum(BAN). Moderatorzy lub administratorzy mają prawo do kontrolowania, modyfikowania, a nawet do usuwania wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w niniejszym regulaminie, zaś w szczególnych wypadkach mają też prawo zabronić użytkownikowi korzystania z forum(BAN).
10. Załoga forum nie bierze odpowiedzialności za porady udzielone przez użytkowników - jednakże dokładamy wszelkich starań by je weryfikować.